Vurdering:
7.000
Cartier. Klassisk forlovelsesring af 18 kt. guld, stemplet Carier 750, 53, DX 26242007 C1 samt med franske stempler og navnegraveret med årstal 2007. Vægt ca. 6,4 g. B. 0,4 cm. Ringstr. 53/17. Brugsspor.
14-03-2023 19:59:04