Cartier. Forlovelsesring af 18 kt. guld. 2007

Varenummer: 6286206

Cartier. Klassisk forlovelsesring af 18 kt. guld, stemplet Carier 750, 53, DX 26242007 C1 samt med franske stempler og navnegraveret med årstal 2007.
Vægt ca. 6,4 g. B. 0,4 cm. Ringstr. 53/17. Brugsspor.

Køb nu pris
DKK 6.400