Cecilie Manz for Muuto. Model Compile. Reol af grålakeret metal

Varenummer: 6262170

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Cecilie Manz for Muuto. Model Compile. Reol af grålakeret metal med fire hylder. Fremstillet hos Muuto. H. 152, B. 120, D. 43 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og ridser på hylder.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 13:42:40
Showroom:   Herlev, DK