Cecilie Manz for Muuto. Model Compile. Reol af grålakeret metal

Varenummer: 6262170
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 4.000

Cecilie Manz for Muuto. Model Compile. Reol af grålakeret metal med fire hylder. Fremstillet hos Muuto. H. 152, B. 120, D. 43 cm. Udstillingsmodel med brugsspor og ridser på hylder.
Auktionen afsluttes:  01-10-2022 13:42:40

29518 01-10-2022 11:58:09 DKK 2400