Chanel. Skuldertaske, ruskind

Varenummer: 6223244
Hammerslagspris: DKK 6.800
Vurdering: DKK 8.400
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Chanel. Skuldertaske af sort ruskind, indvendigt med bordeaux skindindtræk, opdelt i ét stort rum heraf mindre sidelomme. Hardware af forgyldt metal i form af CC logo-lås og flettet skulderstrop. H. 12 L. 19 D. ca. 6 cm. Fremstillet i Frankrig. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, slid på hardware og hjørner samt defekt lås.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:59:36
Showroom:   Aarhus, DK

1830331 24-06-2022 19:57:36 DKK 6800
2187770 24-06-2022 19:23:49 DKK 6600