Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Tøj, sko og accessories
Tasker
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Chanel. Skuldertaske, ruskind
:
6223244
Hammerslagspris
:
6.800
Vurdering
:
8.400
Chanel. Skuldertaske af sort ruskind, indvendigt med bordeaux skindindtræk, opdelt i ét stort rum heraf mindre sidelomme. Hardware af forgyldt metal i form af CC logo-lås og flettet skulderstrop. H. 12 L. 19 D. ca. 6 cm. Fremstillet i Frankrig. Dustbag medfølger. Fremstår med brugsspor, slid på hardware og hjørner samt defekt lås.
24-06-2022 19:59:36
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1830331
24-06-2022
19:57:36
6800
2187770
24-06-2022
19:23:49
6600
Til toppen