Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Chatol af mahogni, 20 årh.
:
6247590
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
1.500
Chatol af mahogni, tre fløjet overdel med glasdøre bag hvilke hylder, underdel med skrå skriveklap bag hvilke sekretær indretning og skuffer forneden, nøgle medfølger (flere bøjede). 20 årh. H. 207 B. 135 D. 65 cm. Aldersrelateret brugsspor og smådefekter/mangler, løse nøglehuller, 1 håndtåg mangler.
07-08-2022 19:37:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2009941
04-08-2022
11:24:05
800
Til toppen