Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Chaumet Paris. 'Chain Link' kædering af 18 kt. gulguld
:
6379475
Hammerslagspris
:
13.500
Vurdering
:
17.000
Chaumet Paris. 'Chain Link' leddelt fleksibel kædering af 18 kt. gulguld. Stemplet Chaumet Paris, 750, 346577, 750. vægt ca. 22,6 g. B. 0,97 cm. Ringstr. 61/19,5. fremstår med aldersrelateret brugsspor på guld.
01-11-2023 19:14:00
Showroom:
DK, Vejle, Dandyvej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
908208
29-10-2023
22:00:10
13500
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image