Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Chr. VIII sekretær af mahogni, 1800 tallet
:
6323583
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
1.200
Chr. VIII sekretær af finéret mahogni, front med skuffer og skriveklap bag hvilken skuffer og rum. Todelt. Nøgler medfølger. Midten af 1800 tallet. H.156, 105 x 53 cm. Aldersrelateret stand med brugsspor, tørrerevner, finérafslag, indvendig med manglende udskæring, defekt nøglehulsbeslag.
07-02-2023 19:20:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1252620
07-02-2023
00:26:08
350
Til toppen