Christian Aabye Talge. Olie på lærred. Kvinder på strand (cd)

Varenummer: 6306089
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6319859
Christian Aabye Talge (1898-1973). Olie på lærred. Motiv med nøgen kvinde på strand. Signeret i monogram. 65 x 82 (73 x 91) cm
Auktionen afsluttes:  06-12-2022 19:15:41
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

277894 02-12-2022 23:31:20 DKK 300