Christian Bundegaard, komposition 'Christiansø', olie på lærred

Varenummer: 6241788
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'Christiansø', olie på lærred, signeret. H.38 x 46 cm. UR.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 08:59:41
Showroom:   Næstved, DK