Christian Bundegaard, komposition 'Frederiksholms Kanal', olie på lærred

Varenummer: 6241653
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 8.000

Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'Frederiksholms Kanal', olie på lærred, signeret. H.140 x 200 cm. UR.
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 18:06:01

1928212 24-09-2022 17:49:40 DKK 4000