Christian Bundegaard, komposition 'På vej til Hammer Odde, olie på lærred

Varenummer: 6241651
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'På vej mod Hammer Odde', olie på lærred, signeret. H.92 x 73 cm. UR.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 08:04:41
Showroom:   Næstved, DK

2244280 06-08-2022 23:41:02 DKK 2400