Christian Bundegaard, komposition 'Ret let stengærde', olie på lærred

Varenummer: 6241652
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'Ret let stengærde', olie på lærred, signeret. H.92 x 73 cm (95 x 76 cm)

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 19:13:00
Showroom:   Næstved, DK