Christian Bundegaard, komposition 'Rød møllenat', olie på lærred

Varenummer: 6242085

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'Rød møllenat', olie på lærred, signeret. H.100 x 80 cm. UR.

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 19:01:00
Showroom:   Næstved, DK