Christian Bundegaard, komposition 'Søndre Lyngvej, vinter den anden vej', olie på lærred

Varenummer: 6241790
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500

Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'Søndre Lyngvej, vinter den anden vej', olie på lærred, signeret. H.46 x 38 cm. UR.
Auktionen afsluttes:  08-12-2022 15:22:15
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

2273318 07-12-2022 12:09:11 DKK 1000