Christian Bundegaard, komposition 'Tejn-akvarel', olie på lærred

Varenummer: 6245000

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Bundegaard f.1961. Komposition 'Tejn akvarel', olie på lærred, signeret. H.60 x 70 cm. UR.

Auktionen afsluttes:  14-08-2022 12:49:42
Showroom:   Næstved, DK