Christian Claus Kölle. Marinemaleri cd

Varenummer: 6201590
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Claus Kølle (1858-1940). Marinemaleri, olie på lærred, sign. og dat. C Kølle 20. 58,5x88,5 cm (69,5x99,5 cm)

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 19:09:00
Showroom:   Nivå, DK