Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Christian Claus Kölle. Marinemaleri cd
:
6201590
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
1.000
Christian Claus Kølle (1858-1940). Marinemaleri, olie på lærred, sign. og dat. C Kølle 20. 58,5x88,5 cm (69,5x99,5 cm)
24-06-2022 19:09:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1498080
24-06-2022
16:09:44
1252144
24-06-2022
13:35:23
700
1498080
24-06-2022
13:12:33
650
1252144
24-06-2022
12:22:43
600
2121911
24-06-2022
09:27:24
1252144
19-06-2022
13:35:15
500
Til toppen