Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Christian Hvidt for Søborg Møbler. To skabe af mahogni
:
6316160
Hammerslagspris
:
1.500
Vurdering
:
Christian Hvidt for Søborg Møbler. To skabe af mahogni med tappede samlinger, hver med to låger bag hvilke arkivskuffer og hylder. Greb af messing. Fremstillet hos Søborg Møbler, mærkat herfra. Én nøgle medfølger. H. 95,5, D. 49, B. 90 cm. Fremstår med brugsspor, ridser/mærker, en arkivskuffe mangler.
12-02-2023 20:06:36
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1921852
12-02-2023
20:03:42
1500
2180441
12-02-2023
14:23:55
1400
Til toppen