Christian Kjær Mortensen. Parti ved Gl. Strand. Olie på lærred (cd)

Varenummer: 5741107
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000

Christian Kjær Mortensen. Parti ved Gl. Strand med postbud, betjent, fiskekoner mm. Olie på lærred. Sign. Bjulf h. 73x96 cm (87x110)
Auktionen afsluttes:  30-08-2020 19:47:38