Christian Kjær Mortensen. Parti ved Gl. Strand. Olie på lærred (cd)

Varenummer: 6316282
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 1.000

Christian Kjær Mortensen. Parti ved Gl. Strand med postbud, fiskekoner, mm. Olie på lærred. Sign. Bjulf h. 50x60 cm (60x72)
Auktionen afsluttes:  21-12-2022 20:10:00
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej