Christian Mortensen. Fiskekoner på Gl. Strand (cd2)

Varenummer: 6276955
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Christian Mortensen(1908-?). Fiskekoner på Gl. Strand, olie på plade, sign. Chr. Mortensen. 40 x 30 cm. U.R. (2)
Auktionen afsluttes:  09-10-2022 08:41:32
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej

1658759 07-10-2022 20:46:42 DKK 300