Chr. Møllgaard / Svend Drews. Kystparti cd.

Varenummer: 5603832
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Chr. Møllgaard, pseudonym for Svend Drews (1919-2003). Kystparti med fiskere. Olie på lærred. Sign. Chr. Møllgaard. 28 x 40 cm. (37,5 x 49,5 cm.)

Auktionen afsluttes:  07-03-2020 18:49:00