Gunnar Bundgaard cd. Olie på lærred

Varenummer: 5278398
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Gunnar Bundgaard, 1920-2005. Havneparti. Sign. G. Bundgaard. Olie på lærred. 48 x 61 (72 x 58) cm.

Auktionen afsluttes:  31-03-2019 15:34:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

82370 31-03-2019 15:07:40 DKK 300