Christian Møllgaard, Strandmotiv, olie på lærred. (cd)

Varenummer: 6251301
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Møllgaard (1919-2003). Olie på lærred, sign. Chr. Møllgaard, 33 x 51 cm. (45 x 63 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 20:20:00
Showroom:   Aalborg, DK

126652 14-08-2022 11:39:02 DKK 300