Christian Mortensen. Fiskere på Gammel Strand, olie på lærred

Varenummer: 6224009
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Mortensen (1908-?). Fiskere på Gammel Strand, olie på lærred, sign. monogram Chr. M. 38 x 45 cm. (48x56 cm.)

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 14:39:18
Showroom:   Næstved, DK

190625 25-06-2022 10:45:05 DKK 300