Christian Mortensen . Olie på lærred, Fiskekoner på Gammel Strand

Varenummer: 6224010
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Christian Mortensen (1908-?). Fiskekoner på Gammel Strand, olie på lærred, sign. monogram Chr. M. 37 x 45 cm. (49x56 cm.)
Auktionen afsluttes:  25-06-2022 14:30:18

190625 25-06-2022 10:44:45 DKK 300