Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Christian Pedersen, landskab
:
5841389
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Christian Pedersen (1908-1988), landskab, olie på lærred, sign. Chr. pedersen-64, 49x65 cm. (52x68 cm). Områder med krakeleringer.
03-12-2020 15:38:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
951619
03-12-2020
13:29:39
300
Til toppen