Christian Pedersen, landskab

Varenummer: 5841389

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Pedersen (1908-1988), landskab, olie på lærred, sign. Chr. pedersen-64, 49x65 cm. (52x68 cm). Områder med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  03-12-2020 15:38:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej