Christian Pedersen, olie på plade

Varenummer: 3680806
Hammerslagspris: DKK 925
Vurdering: DKK 1.500

Christian Pedersen 1908-1982. Udsigt over landskab Odsherred, olie på lærred, sign. Chr. P. 27 x 38 cm.
Auktionen afsluttes:  16-01-2015 15:10:00