Christian Rohde, maleri

Varenummer: 3068548
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000

Christian Rohde 1884-?. Olie på lærred. Sign.C. Rohde. 30x40 cm.
Auktionen afsluttes:  23-07-2013 18:14:00