Carl L.Toft, motiv med gård

Varenummer: 6024493
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6036206
Carl L. Toft, motiv med gård, olie på lærred, sign. 47x42 cm. (56x51 cm).

Auktionen afsluttes:  28-05-2021 16:21:54
Showroom:  Odense

1010749 23-05-2021 20:39:59 DKK 300