Carl L.Toft, motiv med gård

Varenummer: 6024493
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6036206
Carl L. Toft, motiv med gård, olie på lærred, sign. 47x42 cm. (56x51 cm).
Auktionen afsluttes:  28-05-2021 16:21:54
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

1010749 23-05-2021 20:39:59 DKK 300