Christian Valentinusen, drenge der fisker

Varenummer: 6302871
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Christian Valentinusen (1903-1985), drenge der fisker, olie på lærred, sign. Chr. Vallentinussen, 55x66 cm. (63x74 cm). Enkelte krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 12:46:29
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

1476347 24-11-2022 21:03:29 DKK 300