Christian Valentinussen 1903-1985 cd

Varenummer: 1300499
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.500

Christian Valentinussen, olie på lærred, fiskere på stranden, signeret Chr. Valentinussen.H: 68 cm,B:96 cm. Indrammet. ( 77x 106 cm).
Auktionen afsluttes:  11-06-2008 15:26:00