Kategori  Vurdering

Christian Valentinussen. Portræt af fisker (cd)

Varenummer: 4952475
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Christian Valentinussen (1903-1985). Portræt af fisker, olie på lærred. Sign. C.V. samt dateret 35. 70 x 52 (82 x 65) cm.

Auktionen afsluttes:  28-03-2018 20:34:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

51473 28-03-2018 20:27:22 DKK 350
1811 27-03-2018 20:43:03 DKK 300