Christian Zacho. Olie på lærred. Skovparti med åløb

Varenummer: 6229929

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Zacho (1843-1913). Skovparti med åløb, sign. Chr. Zacho 1905 . Olie på lærred.
34 x 52 cm. (55 x 74 cm)

Auktionen afsluttes:  02-10-2022 20:22:00
Showroom:   Nivå, DK