Christopher Galvin-Harrison. Ansigtkomposition (cd)

Varenummer: 6213097
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christopher Galvin-Harrison (f. 1956). Ansigtkomposition. Koldnålsradering, 5/12. Sign. og dat. CG-H 93. 49 x 37 cm (52,5 x 40 cm).

Auktionen afsluttes:  06-07-2050 08:37:00
Showroom:   Roskilde, DK