Chrsitian Thørrestrup (tilskrevet). Interiør

Varenummer: 5975586
Hammerslagspris: DKK 1.700
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Christian Thørrestrup, tilskrevet (1823-1892), Interiør, olie på lærred, sign. Thørrestrup, 40 x 48 (61 x 69) cm.

Auktionen afsluttes:  28-03-2021 18:59:00
Showroom:  Aarhus