På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Vurdering:
1.200
Claus Bojesen f. 1948. Komposition med søhest, akvarel og gouache, signeret og dateret 2015. Ark h.70 x 55 cm (87,5 x 71 cm)
23-10-2022 21:03:34