Claus Bojesen, komposition med søhest, akvarel og gouache (cd)

Varenummer: 6259425

Næste bud: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Claus Bojesen f. 1948. Komposition med søhest, akvarel og gouache, signeret og dateret 2015. Ark h.70 x 55 cm (87,5 x 71 cm)

Auktionen afsluttes:  30-09-2022 17:00:24
Showroom:   Næstved, DK