Varenummer: 6259425
Vurdering: DKK 1.200

Claus Bojesen f. 1948. Komposition med søhest, akvarel og gouache, signeret og dateret 2015. Ark h.70 x 55 cm (87,5 x 71 cm)
Auktionen afsluttes:  23-10-2022 21:03:34