Claus Johansen. Kystparti

Varenummer: 6063913
Hammerslagspris: DKK 850
EUR 114
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6068450
Claus Johansen (1877-1943). Kystparti, akvarel på papir, sign. og dateret C. Johansen 1913. 25 x 36 (33 x45) cm.

Auktionen afsluttes:  09-08-2021 19:07:05
Showroom:  Aarhus