Claus Tegtmeier, 3 landskaber i Tyrol, 1967. Oliemaleri (3)

Varenummer: 4196943
Vurdering: EUR 500
DKK 3.725

Claus Tegtmeier, 3 landskaber i Tyrol, 1967. Olie på lærred. Tidlige værker. Hvert signeret 'Claus' på front. Hver betegnet og signeret på bagsiden. Rammeål hvert: 47cm x 36,5cm. (3)
Auktionen afsluttes:  14-04-2016 12:04:27