Claus Tegtmeier, 3 landskaber i Tyrol, 1967. Oliemaleri (3)
Vurdering:
EUR
500
3.725
Claus Tegtmeier, 3 landskaber i Tyrol, 1967. Olie på lærred. Tidlige værker. Hvert signeret 'Claus' på front. Hver betegnet og signeret på bagsiden. Rammeål hvert: 47cm x 36,5cm. (3)
14-04-2016 12:04:27