Clemmen Clemmensen (cd). Haveparti med bygning, olie på lærred

Varenummer: 6223439
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Clemmen Clemmensen (1885-1964). Haveparti med bygninr. Sign. Clemmen Clemmensen 1927. Olie på lærred. 30 x 38 cm. (44 x 54) cm.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 16:37:35
Showroom:   Nivå, DK