På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Clemmen Clemmensen (cd). Haveparti med bygning, olie på lærred
Vurdering:
< 1.000
Clemmen Clemmensen (1885-1964). Haveparti med bygninr. Sign. Clemmen Clemmensen 1927. Olie på lærred. 30 x 38 cm. (44 x 54) cm.
24-09-2022 17:01:18