Clemmen Clemmensen (cd). Landskabsparti, olie på lærred

Varenummer: 6223417

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Clemmen Clemmensen (1885-1964). Landskab med køer og bygninger. Sign. Clemmen Clemmensen 1927. Olie på lærred. 34 x 48 cm. (46 x 61) cm.

Auktionen afsluttes:  20-08-2022 19:03:00
Showroom:   Nivå, DK