På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Clemmen Clemmensen (cd). Landskabsparti, olie på lærred
Vurdering:
1.000
Clemmen Clemmensen (1885-1964). Landskab med køer og bygninger. Sign. Clemmen Clemmensen 1927. Olie på lærred. 34 x 48 cm. (46 x 61) cm.
24-09-2022 16:11:18