Cocktailring af 14 kt guld

Varenummer: 6300150
Hammerslagspris: DKK 2.400
Vurdering: DKK 3.200

Cocktail ring af 14 kt guld. Stemplet 585 samt Lintrup. Ring str 59,5 / 19 mm. Vægt 11 gram. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 19:04:54

1514969 25-11-2022 19:02:54 DKK 2400