CODE41. Limited edition herrearmbåndsur af sort carbon nr. 676/941

Varenummer: 6376333
Vurdering: DKK 5.000

Herrearmbåndsur fra Code41 i urkasse af sort carbon, urskive med stregindeks, separat sekundviser, datoangivelse, safirglas samt optrækskrone med logo. Monteret med original sort læderrem med foldelås, automatisk urværk. Ø. 42 mm. Limited Edition udgave nr. 676/941. Fremstår med alm. brugsspor. Fejl og mangler kan forekomme. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes:  14-06-2023 19:43:55