Constantin hansen. Gravhøj på Amager fælled. Olie på plade sogn

Varenummer: 5825786
Vurdering: DKK 25.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Constantin Hansen, (f. Rom 1804, d. Frederiksberg 1880). Gravhøj på Amager Fælles med udsigt ind over København. Olie på plade sign. CH. Nederste højre hjørne. 34x23 cm ( 41x30 cm)

Auktionen afsluttes:  07-11-2020 18:17:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej