På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Constantin hansen. Gravhøj på Amager fælled. Olie på plade sogn
Vurdering:
25.000
Constantin Hansen, (f. Rom 1804, d. Frederiksberg 1880). Gravhøj på Amager Fælles med udsigt ind over København. Olie på plade sign. CH. Nederste højre hjørne. 34x23 cm ( 41x30 cm)
07-11-2020 18:17:00