Dagfin Sidselrud, vinterlandskab

Varenummer: 5643640
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dagfin Sidselrud (1899-?), vinterlandskab, olie på lærred, sign. D. Sidselrud, 40x30 cm. (50x40 cm).

Auktionen afsluttes:  29-04-2020 12:01:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej