Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dan Ray, maleri
:
2682412
Hammerslagspris
:
325
Vurdering
:
1.500
Dan Ray født 1935 cd.: Komposition. Sign. på bagside Dan Ray samt dateret 24/8.Mixed media på lærred. 70 x 70 cm. U.r.
07-08-2012 16:14:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
948372
07-08-2012
02:02:41
325
459675
31-07-2012
18:44:23
300
Til toppen