DANMARK. AFA 4. 4 sk. 2. tryk. LUX-brev med mærke med helt centrisk annullering af det sjældne HUSUM 5-ringsstempel.

Varenummer: 6286891
Vurdering: DKK 2.000

DANMARK. AFA 4. 4 sk. 2. tryk. LUX-brev med mærke med helt centrisk annullering af det sjældne HUSUM 5-ringsstempel. Side-stemplet BAHNHOF HUSUM 3/9-1855. Signeret Møller BPP. (AFA 5500)
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 19:37:00