Dansk kunstner. Vinterlandskab, olie på lærred

Varenummer: 5619992
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk kunstner. Vinterlandskab, olie på lærred, sign. Malet på begge sider af lærred. 79x94 cm(102x116 cm). Fremstår med buler i lærredet.

Auktionen afsluttes:  05-04-2020 13:13:19
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1907412 04-04-2020 21:10:07 DKK 300