Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Lamper og belysning
Loftslamper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk lampedesign. Pendel i messing / teak. 1950'erne
:
6347061
Hammerslagspris
:
800
Vurdering
:
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6402876
Dansk lampedesign. Pendel i messing / teak med tre svungne arne afsluttet med glaskupler. 1950'erne. Kupler Ø 15 cm. Total Ø ca. 50 cm. Velholdt med lette brugsspor.
19-09-2023 21:00:27
Showroom:
DK, Aarhus, Tomsagervej
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
43841
17-09-2023
22:19:01
800
Til toppen
Close
Image 1 of 1
Maximize image
Restore image