Dansk lampedesign. Pendel i messing / teak. 1950'erne

Varenummer: 6347061
Hammerslagspris: DKK 800
Vurdering: DKK 1.600

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6402876
Dansk lampedesign. Pendel i messing / teak med tre svungne arne afsluttet med glaskupler. 1950'erne. Kupler Ø 15 cm. Total Ø ca. 50 cm. Velholdt med lette brugsspor.
Auktionen afsluttes:  19-09-2023 21:00:27
Showroom:   DK, Aarhus, Tomsagervej

43841 17-09-2023 22:19:01 DKK 800