Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Spejle
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk Louis XVI spejl ca.1780
:
6376927
Hammerslagspris
:
1.300
Vurdering
:
3.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6393542
Dansk Louis XVI spejl fineret med mahogni samt forgyldte detaljer af udskåret træ, perlestaf omkring spejlglas. Ca.1780-1800. H.127 x 49 cm. Aldersrelateret stand, finérafslag i bundens sider og lille kanneleret sideliste mangler øverst.
11-06-2023 15:50:37
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2046899
09-06-2023
09:09:26
1300
578474
07-06-2023
06:01:37
1200
Til toppen