Dansk maler. Parti fra Kongens Nytorv

Varenummer: 6005327
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Dansk maler. Parti fra Kongens Nytorv, 1900-tallets midte, olie på lærred, utydeligt sign. 65 x 82 cm (75 x 92 cm). Fremstår med reparation.

Auktionen afsluttes:  26-04-2021 19:46:00
Showroom:  Vejle