Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Dansk maler. Portræt af en dreng i en døråbning
:
5733987
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
Dansk maler, 1800-tallet. Portræt af en dreng i en døråbning, olie på lærred, usign. 26 x 18 cm (33 x 25 cm). Fremstår med få ganske små afskalninger og ormehuller.
11-08-2020 20:59:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1269794
11-08-2020
12:52:49
450
1961724
11-08-2020
08:26:29
400
1269794
11-08-2020
12:52:40
400
1961724
11-08-2020
08:26:29
350
1269794
07-08-2020
16:19:55
300
Til toppen